Posted by admin On August - 4 - 2018 Comments Off on Czy gierki komputerowe w istocie niekorzystnie wpływają na młodego człowieka?
Czy gierki komputerowe w istocie niekorzystnie wpływają na młodego człowieka?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Chociaż gierki komputerowe mogą wydawać się być tak jakby niewinne, to można powiedzieć, że jeśli jesteśmy normalnymi ludźmi, bez najmniejszego cienia wątpliwości nie poczujemy negatywnych skutków. Na początku weźmy pod uwagę kwestię uzależnienia… Tak naprawdę nie ma większego kłopotu, jeśli jesteśmy poukładanymi osobami. A więc jeśli mamy np. pracę oraz rodzinę, to zapewne tak czy siak nie będziemy w stanie uzależnić się od grania. Jednakże jeżeli jesteśmy zamkniętymi w sobie nastolatkami, pewnie powiększamy swoje szanse na wpadnięcie w uzależnienie.
Chcę również poruszyć tutaj temat zabójstw w Stanach Zjednoczonych – bardzo często to jest tak, że nastolatkowie, którzy popełnili straszliwą zbrodnię najzwyczajniej w świecie przez całe dnia grali w najróżniejsze strzelaniny, itp. Według mnie bardzo dużą głupotą jest tak naprawdę obarczanie winą za strzelaniny producentów gier. W końcu znaczna ilość graczy to zwykłe osoby. A poza tym, przecież w żadnym razie nie można zapominać, iż gry komputerowe są młode. A ludzie mordują się od wielu lat. To bardzo dobrze pokazuje, że gry komputerowe ogólnie nie wpływają niekorzystnie na człowieka!

Comments are closed.